Jestem szczęśliwą posiadaczką wspaniałej dwójki dzieci – dorosłego syna (studenta PG) i 11-letniej córki, cudownego męża i dwóch kotów. Szczerze wierzę, że w dzieciach drzemią ogromne pokłady nieograniczonych możliwości, i że każde dziecko jest zdolne do rozwoju swojej inteligencji, wyobraźni i talentów poprzez zabawę. Cieszę się, że mogę im w tym pomagać swoją obecnością i wsparciem, byciem z nimi każdego dnia. Dzieci niezmiennie wprawiają mnie w zadziwienie swoją kreatywnością, mądrością, wiarą w siebie i szczerością. Praca z dziećmi przeplatała się przez całe moje życie: pomagałam tacie sprawdzać klasówki (był nauczycielem), prowadziłam drużynę zuchów, udzielałam korepetycji, projektowałam i szyłam zabawki dla dzieci, opiekowałam się dziećmi jako niania. W wolnych chwilach czytam, uczę się rysunku, scrapuję, jeżdżę na rolkach i gram z córką w Minecraft (oczywiście w trybie peaceful). Jestem zagorzałą zwolenniczką slow food i ziołolecznictwa, najbardziej cenię w życiu chwile spędzane z rodziną i przyjaciółmi.