Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu,
dzięki którym lepiej rozumiem potrzeby dziecka.
Z dziećmi pracuję od kilku lat. Swoją przygodę w pracy z najmłodszymi zaczęłam jako opiekunka oraz au pair w Hiszpanii. Potem spełniałam się w pracy jako nauczyciel przedszkolny oraz lektor języków obcych.
Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, które są moją największą miłością i inspiracją.
Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i budzi moją kreatywność.
Staram się, żeby zajęcia były zaplanowane tak, by uczyły przez zabawę, były atrakcyjne i ciekawe oraz traktowały każde dziecko według jego możliwości i potrzeb.
Moja mocną stroną są wszelkie zabawy plastyczne oraz zabawy z językami obcymi. Bardzo dobrze znam język angielski i hiszpański. Mam doświadczenie w pracy jako lektor języków w nauczaniu dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.
Cieszę się, że robię w życiu coś, co lubię.
Interesuję się kulinariami. Lubię próbować specjałów wywodzących się z kuchni innych krajów. We własnej kuchni lubię eksperymentować, a nader wszystko kocham piec i przyrządzać desery.
Czas wolny spędzam najczęściej aktywnie z rodziną. Spacery, odwiedzanie ciekawych miejsc, wycieczki…pomysłów nam nie brakuje.