Dawno, dawno temu kilkuletnia Martynka zapragnęła grać na fortepianie – od tego wszystko się zaczęło. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Najpierw szkoła muzyczna, później studia na Akademii Muzycznej,następnie praca w kilkunastu przedszkolach jako nauczyciel zajęć dodatkowych – rytmiki. Wydawałoby się, że to wymarzony scenariusz, lecz wciąż czegoś brakowało… Aż pewnego dnia, w jednym z przedszkoli zobaczyła Panią Małgosię i jej grupę czterolatków. Pani Małgosia była oddana, czuła i niezwykle zaangażowana w swoją pracę. To był ten moment, który wszystko zmienił. Pojawiła się myśl, że to właśnie to. Po kolejnych studiach znalazłam swoją wymarzoną ścieżkę zawodową. Zafascynowana innowacyjnymi formami edukacji przedszkolnej, a w szczególności metodą projektów mogłam rozpocząć nowy rozdział. Oto ja, nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz rytmiki, pianistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Od dziecka zakochana w każdym aspekcie muzyki, uwielbiająca śpiewać, grać, tańczyć oraz działać kreatywnie. Prywatnie mama rocznego Leosia, który jest moim najlepszym nauczycielem. W pracy nauczyciela cenię najbardziej kreatywność, zaangażowanie, a przede wszystkim radość i spontaniczność dzieci. Dzieci, które są ciekawe świata, które widzą o wiele więcej niż my – dorośli. To dzięki nim każdy dzień przynosi coś nowego.