Pamiętam pierwsze kredki i blok rysunkowy… Pierwsze rysunki, a na nich widziany oczami dziecka świat… Świat nieograniczonej wyobraźni, świat pełen marzeń, których lista stale się wydłużała. Pewnego dnia zapakowałam wszystkie swoje skarby do małego plecaczka. Trzymając mamę za rękę ruszyłam odważnie przed siebie. Moim oczom ukazał się dotąd nieznany budynek. A w nim piękna, przytulna sala, wypełniona dziećmi, zabawkami i Jej śmiechem… Pani Iwonka – czarodziejka, której uśmiech działał jak magiczne zaklęcie, z którą każdy dzień był pełną przygód podróżą. Dzięki Niej nie zapomniałam, że nadal jestem dzieckiem. Dzięki Niej wkroczyłam w świat dorosłości, nie zatracając przy tym swej wrażliwości. Dzięki Niej jestem dziś nauczycielem. I tak już od jedenastu lat. Oddana pracy z dziećmi wieku przedszkolnym. Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej, wykorzystująca w swojej codziennej pracy metodę projektów. Mama niespełna rocznej Matyldy, która jest dla mnie najlepszą motywacją do działania i dalszego rozwoju.