Praca z dziećmi daje mi duzo radości i satysfakcji. Jestem pełna energii oraz otwarta na ciekawe i kreatywne pomysły naszych Pań nauczycielek. W ten sposób, wszyscy razem poznajemy to, co nowe i nieznane, a przy tym dobrze się bawimy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek w wieku przedszkolnym. Uwielbiamy spędzać czas w otoczeniu natury. Całodzienne wyprawy do lasu, bieganie boso po trawie, babki z błota – to coś, co robimy najczęściej.
Większość naszych wspólnych chwil uwieczniam poprzez zdjęcia, w ten sposób chwytam momenty do których często wspólnie wracamy. Aparat jest moim „trzecim dzieckiem” z którym nie rozstaje się. To pasja, która sprawia ,że rozwijam się w tym kierunku i całkowicie mnie pochłania. Oprócz tego uwielbiamy razem z córkami spędzać czas w kuchni, wspólne gotowanie zbliża do siebie.