Warunki lokalowe

Nasz nowy budynek jest idealnie dostosowany dla dzieci. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby nasze maluchy spędzały miło i przyjemnie czas.

Wirtualna wycieczka (proszę kliknąć)

Marchewka-8239

Nasz budynek został na nowo przeprojektowany i przebudowany z myślą o profesjonalnym przedszkolu. Spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny. Budynek jest jednopoziomowy, posiada wentylację mechaniczną oraz system kamer rejestrujących wejście do budynku. Teren budynku jest ogrodzony a wejście zabezpieczone domofonem. W strefie wejścia znajduje się przestronna i wygodna szatnia, szeroki korytarz oraz toaleta dla gości przedszkola.

Marchewka-8259

Posiadamy dwie sale zabaw, każda z własną łazienką. Sale są bardzo dobrze naświetlone światłem dziennym. Posiadają też niezależną wentylację mechaniczną oraz po min. dwa wyjścia ewakuacyjne każda. Ogrzewanie w salach jest podłogowe, co daje dzieciom zimą wyjątkowy komfort. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.

Marchewka-8249

W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły.

Marchewka kuchnia

Posiadamy własną kuchnię i zaplecze gastronomiczne. Jest to pełna kuchnia co znaczy, że posiłki przyrządzamy sami. W naszej kuchni przestrzegane są wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa takie jak HACCP.

marchewka_3a

Wnętrza przedszkola zostały zaprojektowane w sposób, który sprzyja koncentracji oraz daje optymalne warunki dla rozwoju kreatywności dzieci. Unikamy zbyt dużej ilości rozpraszających wizualnych bodźców, bazę stanowią ciepłe, jasne wnętrza tworzące przyjazną atmosferę, w której pojawia się intensywny, nasycony kolor w formie prostych geometrycznych plam oraz kontrastowe zestawienie czerni i bieli.

Marchewka-8250

Ważnym elementem wnętrz sal są miejsca przeznaczone na prezentacje prac dzieci.
Kolorowe płaszczyzny graficzne na ścianach wydzielają strefy zabawy, nauki, odpoczynku oraz dają pole do rozwoju wyobraźni, a dzieci same interpretują kształty czy będą np. domkiem czy rakietą czy kredką – tworzą swój świat. Zależy nam na kontakcie dziecka od najmłodszych lat z dobrym designem, a przez to kształtowanie jego kreatywności i wrażliwości

Więcej zdjęć naszego przedszkola w Galerii zdjęć