Partnerzy

Poradnia Dietetyczna JJL

Dietetyk Aleksandra Spychalska z Poradni Dietetycznej JJL opiekuje się naszym jadłospisem. Przegląda menu z każdego tygodnia i upewnia się aby dzieci dostały zbilansowaną porcję wszystkich składników odżywczych w ujęciu dziennym i tygodniowym. Oprócz tego doradza nam przy tworzeniu autorskiego programu motywowania dzieci do próbowania nowych dań i do zdrowego odżywiania. Pani Aleksandra prowadzi również w Marchewce różne warsztaty i szkolenia (głównie dla rodziców naszych dzieci) z dziedziny zdrowego odżywiania a dla dzieci lekcje edukacyjne.
http://jedzeniejakleczenie.pl/jedzenie-jak-leczenie/

Przedszkoliada

„Przedszkole i piłka”. Na zajęciach z piłką dzieci mają pierwszy kontakt z wychowaniem fizycznym zarówno w ujęciu zabawy, zajęć sportowych oraz w charakterze przygotowania dziecka pod względem mentalnym do współpracy w drużynie oraz wpojenia zasad zdrowej rywalizacji sportowej.
http://www.przedszkoliada.pl/

Edukatywka

Pani Beata prowadzi u nas lekcje rytmiki, z czego jesteśmy zadowoleni i dumni. Dodatkowo prowadzi w naszym przedszkolu w godzinach popołudniowych zajęcia muzyczno – ruchowe „Edukatywka” dla dzieci od 1 do 4 lat. Wiecej informacji na temat zapisów proszę szukać na stronie Edukatywki.

http://www.edukatywka.pl

Przedszkole Niepubliczne „Trzynastka”

Przedszkole, z którym nawiązaliśmy współpracę partnerską. Wspólnie realizujemy projekt w obszarze edukacji rozwoju kultury i zdrowego stylu życia.
http://www.przedszkole13.com.pl/

Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka

Przedszkole, z którym nawiązaliśmy współpracę partnerską. Wspólnie realizujemy projekt w obszarze edukacji rozwoju kultury i zdrowego stylu życia.
http://www.przedszkolebednarska.com.pl/